POWOŁANIA GieKSa Cup/ŚLMT

GieKSa Cup

Zbiórka 12:00 Kopalnia Futbolu

Koniec turnieju ok 19:00

Powołani zawodnicy: Mielcarek,Kotucha,Kaszczak,Dudziński,Woźniak,Siedlecki,Ryszka,Jarosz,Pietruszka,Pyrek,Drobot,Dzikowski,Olsza,Darwicki,Spandel,Wyłupek,Makowiec,Nawrot

Każdy zawodnik obowiązkowo zabiera ze sobą: dres akademii,zielona koszulka treningowa, czarne getry i spodenki, rzeczy do kąpieli,odzież termoaktywna, przekąski(między meczami).

Drużyny: GieKSa Żółci, GieKSa Zieloni, Rekord B-B, Podbeskidzie B-B, AP Żywiec, Puszcza Niepołomice, Górnik Zabrze,Widzew Łódź.

Został wznowiony również cykl turniejów ŚLMT, gdzie nasza drużyna zagra w Częstochowie.

Zbiórka: Niedziela 11.03.18r godzina 9:00 ul.Limanowskiego 83 Częstochowa

Powołania zostaną podane w piątek smsem.

Każdy zawodnik zabiera ze sobą: dres,ortalion, odzież termoaktywna, zielona koszulka treningowa, czarne getry i spodenki, rzeczy do kąpieli.

Drużyny: Górnik Zabrze, Raków Częstochowa.

Koniec turnieju ok 11:30